göz ile ilgili görsel sonucu

Aydınlatma Araçlarının Yanlış Kullanımının Göz Sağlığı Üzerindeki Etkileri Nelerdir

Bu yazımızda, Aydınlatma Araçlarının Yanlış Kullanımının Göz Sağlığı Üzerindeki Etkileri Nelerdir Kısaca bu konuda bilgiler vereceğiz.

göz ile ilgili görsel sonucu

Bu dünyada bizlerin en büyük yardımcılarından bir tanesi olan gözlerimiz, günlük hayatımızda pek çok alanda bizlere fayda sağlayan önemli organlarımızdan bir tanesidir. Temel olarak gözlerimiz, evrende bulunan maddelerin yansıttığı ışığı algılayarak bununla ilgili görüntü oluşturulması adına beynimize kodlar gönderen organımızdır.

Aydınlatma araçlarının hatalı kullanımının göz üzerinde olumsuz etkileri bulunabilir. Bu etkiler;

* Göz kasları zayıflayabilir
* Gözler kör olabilir
* Gözde kuruluk görülebilir
* Görme bozuluklukları oluşabilir
* Gözler bazı özelliklerini kaybedebilir

Gözlerimiz, dikkatle korumamız gereken hassas organlarımızdan bir tanesidir. Bu yüzden aydınlatma araçlarını bilinçli şekilde kullanmamız, gözlerimizin uzun yıllar sağlıklı bir şekilde kalmasını sağlayacaktır.

26 thoughts on “Aydınlatma Araçlarının Yanlış Kullanımının Göz Sağlığı Üzerindeki Etkileri Nelerdir”

 1. mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaallllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnııııııııııııııııııııııııııııııııızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzıııııııııııııııııııııııııııııııııııııı ssssssssssssssssssssssssssssssssssssiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm……………………………………….

 2. 25f56jşd8flh9 f/g8fşfrlsd96g6cc63t5e5e56fög7r5e56y52v2v33f63f6f6d6fd6f6f6f66f6f6f6f6f6f9f63f36639f96f96f69f6fffd6639d96d963dd69dd582dg86ty7q9r79t+w7e+9/2e5t9 dedi ki:

  tfhtudryyytyttrtrt

 3. Ben alayım ve mutluluk içinde sıkıntı büyük ilgi gören ve güzel olmuş bu sorunun bu hafta sonu deplasmanda karşılaşacak Fenerbahçe ile Beşiktaş transfer haberleri futbol takımı bu duruma ve mutluluk dolu bir yıl dilerim cnm sağol neclam sende bin olsun cnm gel canım benim içinde geçerli

  1. mmmmmmmmmmmmmmmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr………………………………………

  1. pppppppppcvvvvvvvvvvvvvujdxrt6jcdnbtfc jtcjdfjydjd8498489
   3848+963468
   6749g<gjoı<jfjıdjgjdhgıojzahııtjorııoajhıtıgjrdofgkğw045ı2*4q sorunun cevabı nedir?C:1

   1. şey aydınlatma araçlarının yanlış kullanımının göz sağlığı üzerindeki etkileri ama biraz uzun olsunda (uzun)(kısa)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.